Головна

Акредитація

Акредитація

Високий рівень освіти

Запорізька Біблійна Семінарія входить до складу Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації з часів заснування асоціації. В цей час всі бакалаврські та основні дипломні програми мають повну акредитацію ЄААА, що є підтвердженням високого рівня освіти пропонованого в ЗБС.

Черговий оціночний візит комісії Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації відбувся у 2018 році. За його результатами комісія прийняла рішення продовжити статус повної акредитації програми «Бакалавр» зі спеціалізаціями: «Богослов'я», «Церковне служіння», «Християнська освіта», «Місіонерське служіння» очної та очно-заочної форми навчання.

Наповнення дня

Розклад навчального дня містить необхідні складові елементи, що сприяють формуванню християнської особистості

Спільна ранкова молитва

Щоденні богослужіння

Читання Святого Письма

Витяг зі звіту комісії ЄААА

Нижче наводяться витяги зі звіту комісії ЄААА за результатами оціночних візитів:«Оціночна робота акредитаційної комісії показала ряд переваг у сфері духовного і практичного формування студентів:

ЗБС залишає гарне враження навчального закладу з вже усталеними духовними традиціями в підготовці служителів для євангельських церков. Відчувається чудовий діалог Семінарії та помісних церков.

Кожна представлена ​​навчальна програма має чіткі цілі, спрямовані на досягнення гідних результатів, як в академічній, так і в практичній області.

Ефективно і планово ведеться робота студентського декана та студентського колективу щодо проживання в гуртожитку, християнського життя та дозвілля студентів.”

Залишились запитання?

Напишіть Ваше запитання і ми радо відповімо Вам найближчим часом

Дякуємо! Ваша заявка отримана!
Ой! Щось пішло не так під час відправлення форми.