Головна

Місія та цінності

Місія та цінності

Наша місія

“Формувати християнських служителів, здатних організовувати церкви, нести ефективне служіння і вірне свідчення про Ісуса Христа по всій Україні”

Коновальчук Андрій Михайлович

Ректор ЗБС, викладач Старого Завіту, гомілетики

ЗБС - це не лише теорія

У всі часи церква потребувала кваліфікованих і посвячених служителів. І коли на початку 90-х років двері для проповіді Слова Божого були відкриті, Господь особливим чином благословив братство новими навчальними духовними закладами. У їх число входить і Запорізька Біблійна Семінарія.

ЗБС є членом Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації (ЄААА) і має повністю акредитовані програми. Це вищий духовний заклад, який дає не тільки теоретичні знання з богослов'я, спеціалізації, англійської, давньогрецького і староєврейської мов, а й вчить ефективно застосовувати отримані знання в практичному служінні.

Все це досягається завдяки високому рівню професорсько-викладацького складу ЗБС. Це авторитетні викладачі, які отримали вищу духовну освіту в кращих богословських навчальних закладах і мають багаторічний досвід практичного служіння в помісних церквах.

Тому навчання посвячених братів і сестер в Семінарії є благословенням для церков. За 26 років Семінарія підготувала і випустила понад 800 студентів. Вони слідують словам апостола Павла і девізу Семінарії із 2 Тим. 2:2: «А що чув ти від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що будуть спроможні й інших навчити».

Сьогодні більшість випускників несуть служіння в Україні, Росії, Молдові, Казахстані, Вірменії та країнах Прибалтики – це пастори церков і проповідники, вчителі недільних шкіл і регенти, керівники молодіжного служіння, лідери дитячих та підліткових клубів, місіонери й викладачі Семінарій.

Віровчення

Ми віримо, що канонічні книги Святого Письма є богонатхненним словом Божим, досконалим відкриттям волі Бога для спасіння людей. Книги Біблії є єдиним вищим авторитетом у всіх питаннях християнської віри та життя.

Ми віримо, в єдиного Бога-Творця, абсолютно досконалого та вічно існуючого в трьох особах: Отця, Сина й Духа Святого.

Ми віримо, що Дух Святий прославляє Господа Ісуса Христа, викриває людей у гріху, відроджує їх до нового життя, перебуває в них, сповнює силою для благочестивого життя та служіння.

Ми віримо, що Ісус Христос – істинний Бог й істинна людина. Він був зачатий Святим Духом і народжений Марією. Помер на хресті, приніс Себе в жертву за наші гріхи. Він воскрес із мертвих, вознісся на небеса та сів по правиці Отця, будучи нашим Заступником.

Ми віримо,  що людина була створена за образом Божим, але впала в гріх і духовно померла. Вона може відродитися для спасіння та духовного життя тільки завдяки дії Святого Духа і слова Божого.

Ми віримо, що пролита Ісусом Христом кров і Його воскресіння – єдина підстава для спасіння всіх людей. Ті, хто покаявся у своїх гріхах і прийняв Ісуса Христа Господом, народжуються від Святого Духа та стають дітьми Божими.

Ми віримо, що водне хрещення та вечеря Господня – заповіді Господні, яких дотримується Церква. Однак без спасаючої віри вони не забезпечують спасіння.

Ми віримо,  що істинна Церква складається з людей усіх часів і всіх народів, відроджених Святим Духом через віру в Ісуса Христа й об’єднаних у Тіло Христове.

Ми віримо, що Ісус Христос – наш Господь й Глава Церкви, та що кожна помісна церква знаходиться під Його проводом.

Ми віримо в друге пришестя Ісуса Христа, Який з’явиться для підхоплення Церкви та суду над живими й мертвими.

Ми віримо в тілесне воскресіння мертвих: для віруючих – до слави, вічного блаженства та радості; для невіруючих – до засудження та вічного перебування в муках.

Ми віримо в необхідність виконання великого доручення Господа нашого Ісуса Христа: "Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа..." (Від Матвія 28:19-20).

Історія ЗБС

На запрошення старшого пресвітера Запорізької області Метленка Павла Петровича приїжджає представник американської місії «Greater Europe Mission» Дон Бругман...

Місія та цінності

У всі часи церква потребувала кваліфікованих і посвячених служителів. І коли на початку 90-х років двері для проповіді Слова Божого були відкриті...

Фото

Залишились запитання?

Напишіть Ваше запитання і ми радо відповімо Вам найближчим часом

Дякуємо! Ваша заявка отримана!
Ой! Щось пішло не так під час відправлення форми.