Головна

Правила вступу

Правила вступу

Умови вступу

Прийом на навчальні програми, незалежно від форми навчання, заснований на таких критеріях:

1

Абітурієнт повинен бути членом помісної церкви ЄХБ не менше 1 року;

2

Абітурієнту необхідно мати досвід служіння в помісній церкві ЄХБ не менше 1 року;

3

Абітурієнту необхідно мати базові знання основ християнської віри, під час Біблійної історії та змісті канонічних книг Біблії;

4

Абітурієнту потрібно мати повну середню освіту і продемонструвати академічні здібності;

5

Необхідно мати рекомендаційні листи від пастора і 2х відповідальних служителів (які не є родичами абітурієнта)

6

До початку навчання в ЗБС абітурієнту необхідно подати всі необхідні документи.

Крок 1 - Підготовка документів

Зібрати та подати до приймальної комісії ЗБС пакет документів:

1. Анкета абітурієнта. (На першій сторінці анкети приклейте Вашу фотографію, розміром 3х4 см).

2. Копія першої сторінки паспорта.

3. Медична довідка 086 / о. (Довідка для вступників до ВНЗ видається і заповнюється лікарями місцевої поліклініки).

4. Довідка про щеплення (копія).

5. Характеристика-рекомендація пастора помісної церкви. (Зверніться до Вашого пастору з проханням заповнити відповідну характеристику-рекомендацію, і відправити її або передати в запечатаному конверті координатору приймальної комісії ЗБС. Якщо пастор є Вашим родичем, тоді попросіть іншого керівника церкви заповнити відповідну характеристику-рекомендацію).

6. Дві характеристики-рекомендації від двох служителів. (Зверніться до двох відповідальним служителям, які не є Вашими родичами, з проханням заповнити відповідні характеристики-рекомендації, і відправити їх або передати в запечатаних конвертах координатору приймальної комісії ЗБС).

7. Додаток до атестата про повну загальну середню освіту (копія). (Це оцінювальна відомість із зазначенням списку вивчених дисциплін і оцінок успішності).

8. Додаток до диплома про вищу освіту (копія). (Якщо після середньої школи Ви закінчили ВУЗ, вкладіть в пакет документів копію оцінювальної / залікової відомості).

Є кілька альтернатив подачі пакета документів до приймальної комісії ЗБС. Пакет документів можна надіслати поштою; можна передати через довірену людину. Ви також можете самостійно привезти пакет документів, попередньо погодивши Ваш приїзд з координатором приймальної комісії через телефон.

Крок 2 - Вступний іспит та співбесіда

Коли приймальна комісія отримає пакет документів і розгляне їх, тоді абітурієнт запрошується на вступний іспит і співбесіду.

Вступні іспити та співбесіди проходять з 5 по 26 серпня.

У вступному іспиті оцінюється:
1. Ваше знання змісту канонічних книг Біблії;
2. Рівень академічної підготовки;
3. Уміння складати загальний план проповіді, Біблійного уроку або свідоцтва.

Під час співбесіди абітурієнту необхідно продемонструвати очевидність відродження згори, базові знання основ християнської віри, початковий досвід служіння в помісній церкві, бажання і цілі навчання в ЗБС, а також рівень знань, достатній для адекватного сприйняття навчального процесу.

Крок 3 - Рішення комісії та підготовка

Дізнатися рішення приймальної комісії та підготуватися до навчання.

Вступ абітурієнта визначається наявністю всіх необхідних документів, кількістю набраних балів на вступному іспиті та співбесіді. Після того як члени приймальної комісії ухвалять рішення, координатор приймальної комісії зв'яжеться з Вами, щоб повідомити результати та рішення приймальної комісії.

ДОБРОВІЛЬНІ ПОЖЕРТВУВАННЯ

Процес навчання фінансується за рахунок добровільних пожертвувань церков і окремих людей. Тому ми просимо Вас молитися про потреби ЗБС і про можливість покриття витрат пов'язаних з Вашим навчанням. Ми очікуємо, що студент або помісна церква, яка рекомендує студента, буде вносити добровільні пожертвування на часткове покриття витрат, пов'язаних з навчанням студента:

На денному відділенні – 1300 грн за семестр (в навчальному році 2 семестри).
На заочному відділенні – 500 грн за сесію (в навчальному році 5 сесій).
На магістратурі – 600 грн за сесію.


Однак ми розуміємо, що у кожної помісної церкви й у кожного студента може бути своя фінансова ситуація, тому відсутність можливості пожертвувати на навчання не є перешкодою для вступу на навчання до ЗБС. Ми розглядаємо кожну ситуацію індивідуально.

Залишились запитання?

Напишіть Ваше запитання і ми радо відповімо Вам найближчим часом

Дякуємо! Ваша заявка отримана!
Ой! Щось пішло не так під час відправлення форми.